Французький лікар відкинув звинувачення у "експериментах" над Шумахером


Французький лікар Філіп Менаше обурений, що лікування німецького автогонщика Міхаеля Шумахера за допомогою стовбурових клітин назвали експериментальним

Про це повідомляє Marca. Об этом сообщает 1stvc.in.ua со ссылкой на СМИ.

На початку вересня семиразового чемпіона "Формули-1" Міхаеля Шумахера, який продовжує відновлюватися після важкої черепно-мозкової травми, таємно доправили до паризької клініки. У ЗМІ повідомлялося, що автогонщика піддали експериментальному лікуванню стовбуровими клітинами.

Між тим, подіні твердження обурили професора Філіпа Менаше, який підкреслив, що такі методи лікування недоречно називати експериментальними.

"Я не чудотворець, а моя команда не займається експериментами. Це огидний термін, який, як мені здається, не має відношення до медицини. Ми закінчили клінічні дослідження два роки тому. За останні 20 років ми досягли великого прогресу. Але справа в тому, що ми як і раніше дуже мало знаємо про стовбурові клітини", — розповів Менаше.

  • Раніше медсестра паризької клініки, куди доправили Міхаеля Шумахера, повідомила, що славетний автогонщик перебуває при свідомості.
  • Нагадаємо, 10 вересня стало відомо, що Міхаеля Шумахера госпіталізували у лікарню Жоржа Помпіду в Парижі.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/01/francuzkyy_likar_vidkynuv_zvynuvachennya_u_quoteksperymentakhquot_nad_shumakherom”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя