Екс-начальник Закарпатської митниці привласнив майже 13 млн грн

Колишньому начальнику Закарпатської митниці Державної фіскальної служби повідомили про підозру в привласненні 13 мільйонів гривень під час реконструкції митного посту "Ужгород". Про це сьогодні, 10 липня, повідомив керівник Управління захисту економіки в Закарпатській області Нацполіції Андрій Іванків.

Прзлочинну схему привласнення бюджетних коштів під час реконструкції митного посту «Ужгород» та безпосередньо осіб, причетних до злочину. Об этом сообщает ukr-lenta.in.ua со ссылкой на СМИ.


Злочинну схему організував колишній керівник Закарпатської митниці ДФС України (наразі, займає посаду заступника начальника митниці ДФС у Херсонський області, АРК та м. Севастополі) та керівник комерційної структури разом із своїм батьком.


"На рахунки товариства безпідставно було перераховано 30% від загальної вартості реконструкції як попередня оплата за роботи. Загальна вартість виконання робіт по вказаному об’єкту становить 47 мільйонів гривень. Товариство у якості передоплати отримало на свої рахунки понад 12,7 мільйони гривень, в той час виконавцем робіт було грубо порушено календарний графік виконання робіт та навіть не було розпочато підготовку до їх початку. Підозрюваний, достовірно знаючи, що на митному терміналі виконані тільки демонтажні роботи, підписав та завірив печаткою акти виконаних робіт.


Колишній очільник Закарпатської митниці особисто надавав вказівку про перерахунок коштів підприємству, яке навіть не розпочало реконструкцію митного поста "Ужгород". Після надходження коштів керівник товариства разом зі своїм батьком, через фірми з ознаками фіктивності, конвертували їх у готівку", — йдеться у повідомленні.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/eksnachalnyk_zakarpatskoi_mytnytsi_pryvlasnyv_mayzhe_13_mln_grn_320882.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя