Водії, будьте обережними! У Франківську чоловік кидається під колеса автомобілів

У Франківську водії попереджають про чоловіка, який кидається під колеса Об этом сообщает vipgazeta.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомляють у телеграм-спільноті ЧАТ 112. У чаті також опублікували фото чоловіка, пишуть Версії з посиланням на “Галку“.

Він був помічений на вулицях Тисменицькій, Незалежності, Юності.

“Стоїть біля краю дороги, при проїзді починає бігти в сторону автомобіля”, – попереджає користувач чату Юрій Клочко.У відповідь франківець Вова Клим зазначив, що вказаний чоловік, який проживає у Микитинцях, має певні проблеми зі здоров’ям, тому чинить такі дії.

“Були батьки, які за ним дивились і лікували його, але їх не стало і тому він так ходить”, – пояснює Клим.У чаті також підкреслюють, що цього чоловіка часто бачать в маршрутці №39. Його характеризують, як спокійного.

“За проїзд платить, допомагає іншим з пакетами, якщо треба. Навіть і не сказала б, що хворий”, – каже користувачка чату 112.Головне фото ілюстративне


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/vodiyi-budte-oberezhnimi-u-frankivsku-cholovik-kidayetsya-pid-kolesa-avtomobiliv/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя